گواهی‌های کار

گواهی‌های کار صادرشده از موسسات و مراکزوابسته به نهادهای دولتی و غیردولتی با مهروامضای مرجع صادرکننده و با ارائه مجوز ومستندات قانونی آن قابل ترجمه و تایید است.

1. گواهی‌های کار از مؤسسات و ادارات دولتی

بند فعلی:

گواهی های کار صادره از ادارت دولتی با مهر و امضای مرجع صادرکننده قابل ترجمه و تأیید است.

اصلاحی:

1. گواهی های کار از مؤسسات و ادارات دولتی

گواهی های کار صادر شده ازدستگاههای اجرایی و نهادهای حکومتی با مهر و امضای مرجع صادرکننده قابل ترجمه و تأیید است.

2. گواهی‌های کار صادره از مهد کودک‌ها و مراکز نگهداری سالمندان

بند فعلی:

گواهی های کار صادره از مهد کودک‌ها و مراجعی که زیر نظر سازمان بهزیستی فعالیت دارند با تأیید سازمان بهزیستی قابل ترجمه و تأیید است.

اصلاحی:

2. گواهی های کار صادر شده از مراکز وابسته به سازمان بهزیستی

گواهی های کار صادر شده از مراکز وابسته به سازمان بهزیستی (مهد کودک ها، مراکز نگهداری سالمندان ،کلینیک مددکاری، ...) بامهروامضا اداره کل سازمان بهزیستی قابل ترجمه و تأیید است.

3. گواهی های اشتغال صادره از کارخانجات

بند فعلی:

گواهی های اشتغال صادره از کارخانجات با ارائه مجوز فعالیت کارخانه از سوی سازمان صنایع یا روزنامه رسمی قابل ترجمه و تأیید است.

اصلاحی:

3. گواهی های کار صادر شده از کارخانه‌ها

گواهی های کار صادر شده از کارخانه‌ها با ارائه اصل گواهی فعالیت کارخانه و یا رونوشت برابراصل مجوز از سوی وزارت صنایع و معادن قابل ترجمه و تأیید است.

4. گواهی‌های کار صادره از آژانس‌های هواپیمایی و گردشگری

بند فعلی:

گواهی های کار صادره از آژانس های هواپیمایی و گردشگری چنانچه بصورت شرکتی اداره می شوند با ارائه آخرین روزنامه رسمی و در غیر اینصورت با تأیید سازمان هواپیمایی کشوری یا وزارت ارشاد قابل ترجمه و تأیید است.

اصلاحی:

4. گواهی های کار صادر شده از دفاتر هواپیمایی و گردشگری

گواهی های کار صادر شده از دفاتر هواپیمایی و گردشگری با ارائه آخرین روزنامه رسمی و یا مجوز از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همراه با مستندات قابل ترجمه و تأیید است.

5. گواهی های کار صادره از داروخانه‌ها

بند فعلی:

گواهی های کار صادره از داروخانه‌ها با تأیید انجمن داروسازان یا ارائه مجوز تأسیس داروخانه قابل ترجمه و تأیید است.

اصلاحی:

5. گواهی های کار صادر شده از داروخانه‌ها

گواهی های کار صادر شده از داروخانه‌ها با ارائه مجوز فعالیت داروخانه همراه با مستندات آن قابل ترجمه و تأیید است.

6. گواهی های کار صادره از شرکت‌ها

بند فعلی:

گواهی های کار صادره از شرکت های خصوصی با ارائه آخرین روزنامه رسمی قابل ترجمه و تأیید است. در صورتیکه در گواهی های کار صادره، مدرک تحصیلی قید شده باشد، ارائه اصل مستند الزامی است.

اصلاحی:

6. گواهی های کار صادر شده از شرکت‌ها

گواهی های کار صادر شده از شرکت های خصوصی همراه با مهر و امضاء شرکت و با ارائه آخرین روزنامه رسمی قابل ترجمه و تأیید است. و در صورت قید مدرک تحصیلی، ارائه اصل آن الزامی است.

7. گواهی های کار صادره از بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها

بند فعلی:

گواهی های کار صادره از بیمارستان‌ها با مهر سازمان نظام پزشکی یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا شبکه های بهداشت و درمان یا دانشگاه علوم پزشکی با ارائه اصل مدرک تحصیلی اشخاص قابل ترجمه و تأیید است.

اصلاحی:

7. گواهی های کار صادر شده از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

گواهی های کار صادر شده از بیمارستان های دولتی وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی با مهر و امضاء قابل ترجمه و تأیید است و در غیر اینصورت با مهر و امضاء مرجع صادر کننده و ارائه روزنامه رسمی و مستندات قابل ترجمه و تأیید است.

8. گواهی های کار صادره از مطب پزشکان و دندانپزشکان

بند فعلی:

گواهی های کار صادره از مطب پزشکان و دندانپزشکان با مهر و امضای سازمان نظام پزشکی قابل ترجمه و تأیید است.

اصلاحی:

8. گواهی های کار صادر شده از مطب پزشکان

گواهی های کار صادر شده از مطب پزشکان با مهر و امضای سازمان نظام پزشکی و در صورت ذکر مدرک تحصیلی با ارائه اصل آن قابل ترجمه و تأیید است.

9. گواهی های کار صادره از دفاتر اسناد رسمی

بند فعلی:

گواهی های کار صادره از سوی سردفتران اسناد رسمی با تأیید کانون سردفتران اسناد رسمی و گواهی های کار افراد شاغل در دفترخانه اسناد رسمی با مهر و امضای دفترخانه و گواهی های کار شاغلین در کانون سردفتران اسناد رسمی با مهر و امضای اداره ثبت اسناد قابل ترجمه و تأیید است.

اصلاحی:

9. گواهی های کار صادر شده از دفاتر اسناد رسمی

گواهی کار افراد شاغل در دفترخانه ها با مهر و امضای دفترخانه و گواهی کار سردفتران اسناد رسمی و شاغلین در کانون سردفتران با مهر اداره سازمان ثبت اسناد و املاک قابل ترجمه و تأیید است.

10. گواهی های کار صادره از واحدهای صنفی مختلف

بند فعلی:

گواهی های کار صادره از واحدهای صنفی با تأیید اتحادیه های صنفی ذیربط یا ارائه جواز کسب مربوطه قابل ترجمه تأیید است. تبصره- گواهی های کار صادره برای اتباع خارجی مستلزم ارائه اصل پروانه کار یا موافقت کتبی وزارت کار می باشد.

اصلاحی:

10. گواهی های کار صادر شده از واحدهای صنفی مختلف

گواهی های کار صادر شده از واحدهای صنفی با تأیید اتحادیه های صنفی ذیربط یا ارائه جواز کسب مربوطه قابل ترجمه تأیید است. تبصره- ترجمه و تأیید گواهی های کار صادره برای اتباع خارجی مستلزم ارائه اصل پروانه کار از وزارت کار و امور اجتماعی است.

11. گواهی های کار صادر شده از دفاتر بیمه

اصلاحی:

ترجمه گواهی های کار صادر شده از دفاتر بیمه همراه با مهر و امضاء و با ارائه مجوز دفاتر نمایندگی و یا تأیید اداره بیمه مرکزی مربوط قابل ترجمه و تأیید است.

ترجمه رسمی کاج

ترجمه رسمی کاج فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ در منطقه سعادت آباد تهران و با رویکردی متفاوت در مقایسه با سایر دارالترجمه‌ها آغاز نمود. تیم کاج متشکل از ۴ مترجم رسمی مقیم و دارنده PhD از معتبرترین دانشگاه های دنیا ، ۲۰ مترجم خبره فعال ، ۵ مشاور (امور مسافرتی، امور مهاجرتی،صنایع بین الملل نفتی و غیر نفتی، اتاق های بازرگانی ، حقوق بین الملل )، همچنین گروه مجرب امور مشتریان ، روابط عمومی و استودیوی طراحی می‌باشد و با متدهای متداول و مدرن که در دفاتر ترجمه رسمی در دنیا مورد استفاده می‌باشد آماده ارائه خدمات ۲۴ ساعته به صورت حضوری و آنلاین برای ترجمه مدارک مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت می‌باشد.

نشانی:
تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش کوچه کنی فرد (دهم)، پلاک 34، طبقه 5، واحد 14.
کد پستی:
۴۷۱۷۴-۱۹۹۸۶
© تمامی حقوق این سایت متعلق به ترجمه رسمی کاج می‌باشد.
PhoneTelegramWhatsapp